З метою гідного вшанування пам’яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення в роки Другої світової війни, поглиблення знань здобувачів освіти з масштабами та негативними наслідками Голокосту, розкриття змісту подій, пов’язаних із трагедією в Бабиному Ярі, виховання гордості за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших у “Школі-родині” було проведено заходи “Бабин Яр – пам’ять на тлі історії”: виховна година, година пам’яті та уроки-реквієми, відеоролики і бесіди про трагічні події у Бабиному Яру.

Вчитель історії Шумакова В.В. провела тематичні уроки до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру “Бабин Яр: пам’ять на тлі історії” у 10 класах. Учні та учениці розширили знання про події, пов’язані з трагедією в Бабиному Яру, який став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, громадян інших національностей; ознайомились з історичними фактами, переглянувши відеофільм “Історична правда: трагедія в Бабиному Яру”, та дійшли спільного висновку, що в пам’яті народній такі скорботні події не мають часового виміру, вони завжди живі, як і біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті.