До Дня фізичного виховання та спорту України у “Школі-родині” №39 11 вересня пройшли виховні години, конкурс малюнків “Спорт у моєму житті”, уроки фізичної культури, де мова йшла про українських спортсменів, їхню участь та перемоги як у внутрішніх, так і у міжнародних змаганнях. Це люди, котрі  поставили власні інтереси на другий план, а інтереси рідної країни стали їхньою місією. Вони – ті, хто з перших днів повномасштабного вторгнення захищали нашу державу: хтось волонтерив, хтось домовлявся про допомогу з міжнародними партнерами, а хтось взяв до рук зброю. Про сильних синів та доньок України, про їхню діяльність має знати кожен громадянин країни. Незважаючи на всі труднощі, порушений тренувальний процес, внутрішні переживання кожного, наші спортсмени змогли своїми виступами підтримати нас і показати світові, що Україна – сильна та незалежна держава. На цю тему підготували повідомлення, цікаві відео, презентації здобувачі освіти разом із класними керівниками. Діти та вчителі наголошували, що пишаються здобутками  українських спортсменів, які вибороли 12 медалей, з них — 3 золотих, 5 срібних та 4 бронзові, та посіли у підсумку 22-е загальнокомандне місце, що стало найкращим результатом України на Олімпійських іграх за останні дванадцять років.
        У своїх малюнках діти 1-6 класів відобразили свої захоплення різними видами спорту, уроками фізичного виховання. Спортивну естафету від героїв українського спорту достойно приймає молоде покоління!