Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Вже другий рік поспіль професійне свято працівників освіти особливе, обпалене війною… Попри все на світі, педагоги тримають свій освітянський фронт, аби наші захисники були впевнені, що позаду – міцний та впевнений тил. Шановні педагоги “Школи-родини” вітаємо Вас зі святом! Нехай кожен успіх будь-якого з учнів буде гордістю для Вашого серця, нехай кожен урок, даний Вами, дарує дітям не тільки знання і вміння міркувати, але і віру в хороше, надію на краще, різнокольорові мрії та силу прагнення до них. Залишайтеся мудрими і добрими, цікавими і чудовими учителями, щоб на Вашій життєвій дорозі завжди горіли вогні удачі, щастя та любові!