31 липня 2024 року у Херсонській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 39 у дистанційному форматі відбулася зустріч здобувачів освіти 8 – 11 класів та їхніх батьків з інспектором сектору ювенальної превенції старшим лейтенантом поліції Сальчук Яною Петрівною. На заході були присутні класні керівники, соціальний педагог школи.

На зустрічі обговорювалося питання “Відповідальність неповнолітніх за вчинення протиправних дій”. Захід було проведено у рамках інформаційної кампанії щодо викриття спроб противника розгорнути мережу орієнтованих на молодь каналів у соціальних мережах та месенджерах, які закликають до вчинення диверсій та терактів. Яна Петрівна розповіла підліткам про відповідальність за вчинення протиправних дій, яка настає з 14 років та включає серйозні кримінальні покарання. Вона  акцентувала увагу дітей та батьків на тому, що ворожі структури використовують соціальні мережі та месенджери для вербування молоді з метою вчинення протиправних дій. На сьогодні вкрай важливо вжити заходів та запобігти втягуванню дітей у небезпечні ситуації.

Зустріч відбулася у доброзичливій атмосфері взаємної довіри та порозуміння.